Domy tanie w budowie – co warto o nich wiedzieć?

W obecnych czasach coraz więcej osób decyduje się na budowę własnego domu. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej, a także poznać najlepsze domy tanie w budowie. Dzięki temu będzie możliwy wybór optymalnej powierzchni lokalu mieszkalnego.

Dom o powierzchni 110 m²

Wśród najlepszych projektów tanich w budowie domów można w szczególności wymienić dom jednorodzinny wraz z poddaszem użytkowym. Jego powierzchnia wynosi około stu dziesięciu metrów kwadratowych i składa się na nią pięć pokoi, jedna kuchnia i jedna łazienka. Oprócz tego w domu można również znaleźć pomieszczenia dodatkowe, takie jak spiżarnia, kotłownia, toaleta, pralnia, a także garderoby. Uwzględniono również przestrzeń na kominek, a także garaż.

Domy tanie w budowie o powierzchni 115 m²

Kolejnym projektem domu taniego w budowie jest także bardzo prosty dom jednorodzinny, w którym można również znaleźć użytkowe poddasze. Dom ma średnie rozmiary, a jego powierzchnia wynosi około stu piętnastu metrów kwadratowych. Na całość składają się liczne pomieszczenia, wśród których można wymienić pięć pokoi, jedną kuchnię, a także dwie łazienki. Oprócz tego w domu znajdują się również spiżarnia, kotłownia, a także pralnia.

dom tani budowa

Dom o powierzchni 80 m²

Dom o powierzchni osiemdziesięciu metrów kwadratowych to kolejna propozycja taniego w budowie domu. Jest to dom w zabudowie szeregowej, który dodatkowo został wyposażony w użytkowe poddasze. Dom ma dość małe rozmiary, co w wielu przypadkach bardzo dobrze się sprawdzi. Dodatkowo w obiekcie znajduje się również garaż, którego powierzchnia liczy około dwudziestu metrów kwadratowych. Jest to idealna propozycja dla singla lub rodziny z jednym dzieckiem. Warto się nad nią zastanowić.

Polecamy: https://www.e-slask.pl/kosztorys-budowy-domu-mozna-go-latwo-stworzyc/

Dom o powierzchni 95 m²

Domy tanie w budowie to także obiekt mieszkalny o powierzchni dziewięćdziesięciu pięciu metrów, który niezwykle korzystnie się prezentuje. Jest to dom jednorodzinny parterowy, który dodatkowo został wyposażony w użytkowe poddasze. Na powierzchnię domu składa się kilka pomieszczeń. Wśród nich można przede wszystkim wymienić cztery pokoje, ale także jedną kuchnię oraz jedną łazienkę. „Dom w kostrzewach” bardzo dobrze się prezentuje, dlatego na pewno idealnie sprawdzi się na wielu działkach o zróżnicowanych wymiarach.

Domy tanie w budowie o powierzchni 105 m²

Kolejnym projektem domu taniego w budowie z całą pewnością jest obiekt, którego powierzchnia liczy około stu pięciu metrów kwadratowych. Dom jest obiektem jednorodzinnym, który ma poddasze użytkowe. Można w nim znaleźć pięć pokoi, a także dwie łazienki, jedną kuchnię oraz kotłownię i garderoby. Dom idealnie sprawdzi się w przypadku rodziny, dlatego warto zastanowić się nad wyborem tego projektu.

Domy o powierzchni 50 m²

Dom tani w budowie to także obiekt mieszkalny, którego powierzchnia wynosi około pięćdziesięciu metrów. Jest to dom o dość niewielkich rozmiarach, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku singla lub pary bez dzieci. W domu znajdują się takie pomieszczenia jak trzy pokoje oraz jedna łazienka. Dodatkowo zostało w nim przeznaczone specjalne miejsce na umieszczenie kominka, który na pewno będzie uprzyjemniał zimowe popołudnia i wieczory.

Dom o powierzchni 130 m²

Obiekt mieszkalny o powierzchni liczącej około stu trzydziestu metrów kwadratowych to kolejny bardzo korzystny projekt domu taniego w budowie. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym składa się z bardzo wielu różnych pomieszczeń. Wśród nich można przede wszystkim wymienić pięć pokoi, dwie łazienki, jedną kuchnię, a także pralnię, kotłownię, spiżarnię, a także pomieszczenie gospodarcze oraz garderoby. Specjalne miejsce zostało również przygotowane w celu umieszczenia kominka.

Dom o powierzchni 100 m²

Najlepsze tanie domy w budowie to także budynek mieszkalny charakteryzujący się średnią wielkością. Jego powierzchnia nie przekracza stu metrów kwadratowych, jednak można w nim znaleźć dość liczne pomieszczenia. Wśród nich wyróżnia się przede wszystkim pięć pokoi, jedną kuchnię oraz jedną łazienkę, a także spiżarnię, toaletę, kotłownię i garderoby. W parterowym domu jednorodzinnym przygotowane zostało również specjalne miejsce na kominek.

Domy tanie w budowie o powierzchni 90 m²

Kolejnym fantastycznym projektem taniego domu bez wątpienia jest obiekt mieszkalny, który niezwykle korzystnie się prezentuje wśród innych budynków. Składa się z pięciu pokoi, jednej kuchni, dwóch łazienek, a także licznych pomieszczeń dodatkowych. Powierzchnia domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym wynosi około dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych, co jest optymalnym rozwiązaniem w przypadku wielu rodzin.

Zobacz również: https://www.e-slask.pl/dziennik-budowy-poradnik-dla-inwestora/

Dom o powierzchni 130 m²

Dom o powierzchni około stu trzydziestu metrów kwadratowych to także bardzo dobra propozycja dla wielu rodzin, dlatego warto się zainteresować tym projektem. Sam budynek jest jednorodzinny, a jego wielkość określana jest jako średnia. Można w nim znaleźć również użytkowe poddasze, a także garaż przeznaczony do parkowania samochodu. Tego rodzaju obiekt mieszkalny to doskonały pomysł dla rodziny z dziećmi, ale także dla osób, które nie posiadają dzieci.

budowa taniego domu

Dom o powierzchni 150 m²

Wśród najlepszych projektów domów tanich w budowie można również wyróżnić średniej wielkości obiekt mieszkalny, który bardzo korzystnie się prezentuje w otoczeniu innych domów. Powierzchnia domu z tego projektu wynosi około stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych i składają się na nią liczne pomieszczenia. Wśród nich można wymienić jedną kuchnię, dwie łazienki, pięć pokoi, a także takie pomieszczenia jak spiżarnia, kotłownia, pralnia, garderoby, a także garaż. Specjalne miejsce jest również na kominek.

Domy tanie w budowie o powierzchni 130 m²

Domy tanie w budowie to także obiekt mieszkalny o średniej wielkości, który ma dość niepowtarzalny charakter. Jest to dom rodzinny parterowy, który składa się z pięciu pokoi, jednej kuchni, a także dwóch łazienek. Oprócz tego można w nim również znaleźć spiżarnię, kotłownię oraz miejsce na kominek. Powierzchnia domu wynosi około stu trzydziestu metrów kwadratowych, co jest optymalne dla wielu rodzin z dziećmi. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem tego projektu.

Dom o powierzchni 55 m²

Tanie domy w budowie obejmują również obiekt mieszkalny, którego powierzchnia liczy jedynie około pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Składa się z trzech pokoi, a także jednej kuchni oraz jednej łazienki. Dodatkowo można w nim znaleźć miejsce na postawienie kominka, co jest zdecydowaną zaletą w tym projekcie. Jest to dom jednorodzinny bez poddasza użytkowego, który na pewno będzie odpowiedzią na potrzeby singla lub pary bez dzieci.

Zobacz także: https://www.e-slask.pl/koszt-instalacji-fotowoltaicznej-i-jej-rodzaje/

Domy tanie w budowie o powierzchni 120 m²

Kolejnym projektem wartym rozważanie z całą pewnością jest dom o powierzchni około stu dwudziestu metrów kwadratowych i jest to dom rodzinny, w którym można również z powodzeniem wykorzystać poddasze użytkowe. Wśród pomieszczeń znajdujących się w tym lokalu mieszkalnym można wymienić pięć pokoi, jedną kuchnię, dwie łazienki, a także spiżarnię, kotłownię, garderoby i miejsce na kominek. Projekt idealnie sprawdzi się wśród rodzin z dziećmi, ponieważ jest dla nich optymalny.

Redakcja e-slask.pl