Wyjeżdżasz na wakacje? Sprawdź, jakiego dostawcę wybrać, by cieszyć się telewizją online w telefonie!

Jesteś kinomaniakiem i kochasz telewizję? Teraz możesz cieszyć się oglądaniem znanych i lubianych tytułów oraz premier, gdzie tylko chcesz. Zabierz ze sobą telewizję na wakacje. Nie potrzebujesz już telewizora, teraz czas na telewizję online w Twoim smartfonie! Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą INEA.

Mobilna telewizja online – jakiego dostawcę wybrać?

Jeśli chcesz skorzystać z nieograniczonych możliwości, jakie daje telewizja online, postaw na ofertę od INEA. To zupełnie darmowa opcja dla osób, które korzystają już z pakietu telewizji światłowodowej HIWAY. Nowoczesna telewizja online jest w zasięgu twojej ręki. Możesz oglądać wybrane programy aż na trzech urządzeniach jednocześnie – na telefonie (z systemem Android bądź iOS), tablecie lub w przeglądarce internetowej.

Telewizja online to świetne rozwiązanie na wakacje i nie tylko. Długa podróż samochodem, pociągiem czy autobusem nie musi być już nudna. Włącz telewizję na urządzeniu mobilnym i spędzaj czas z ulubionymi aktorami. Telewizja mobilna przyda się również podczas deszczowych wieczorów oraz w trakcie relaksu na plaży.

Nowoczesna telewizja w telefonie – co oferuje?

W ramach telewizji mobilnej od INEA zyskujesz dostęp do ponad 100 kanałów w sieci INEA oraz około 80 pozycji poza nią. Dostępne pozycje można przypisać do kategorii takich jak:

  • wiedza,
  • muzyka,
  • kanały informacyjne/ogólnotematyczne/lokalne
  • filmy i seriale,
  • lifestyle/rozrywka,
  • sport,
  • dla dzieci.

Wyszukiwanie kanałów i przeglądanie ramówki poszczególnych programów jest teraz jeszcze łatwiejsze! Wystarczy zainstalować intuicyjną aplikację INEA Online TV. Możesz pobrać ją z Google Play lub App Store. Telewizja online od INEA to niezwykle nowoczesna i wygodna opcja.

Telewizja online na dużym ekranie? To możliwe!

Telewizję online możesz oglądać nie tylko na urządzeniach mobilnych. Dzięki technologii Miracast możesz przesłać obraz ze smartfona na ekran telewizora bez żadnych kabli. Bezprzewodowe połączenie pomiędzy smartfonem a telewizorem nawiązuje się wyłącznie jednym przyciskiem – bez żadnych problemów.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna telewizja mobilna. Dzięki rozbudowanej ofercie INEA każdy możne znaleźć coś dla siebie. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest swoboda. Oglądaj, co chcesz i kiedy chcesz. Zwiedzaj cały świat w akompaniamencie ulubionych filmów i seriali. Jedyne o czym musisz pamiętać, to dostęp do Internetu. Jeśli zdecydujesz się również na telefonię komórkową od INEA, na pewno nigdy nie zabraknie ci gigabajtów w pakiecie mobilnym.

INEA to dostawca nie tylko nowoczesnej telewizji światłowodowej i mobilnej. Skorzystaj również z pakietów superszybkiego Internetu i telefonii komórkowej. Wykupując wiele usług u jednego operatora, możesz liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, a także wygodę, jeśli chodzi o miesięczne opłacanie rachunków. Otrzymasz wyłącznie jedną fakturę.

Redakcja e-slask.pl