Na styku dwóch światów – wyjątkowe płytki

Mogłoby się wydawać, że nowoczesne wpływy i klasyczna estetyka stanowią swoje zupełne przeciwieństwa i nie mogą iść ze sobą w parze. Tymczasem przy staraniach o stworzenie nietuzinkowej aranżacji wszystkie chwyty są dozwolone. Na szczególną uwagę zasługują wówczas niekonwencjonalne zagrania, które pozwalają na stworzenie czegoś zupełnie nowego.

W takich okolicznościach nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć ze sobą style, które na pozór nie mają zbyt wiele wspólnego. Doskonałym przykładem jest kolekcja Paradyż stanowiąca mariaż klasyki z nowoczesnością. W ten sposób możesz stworzyć wnętrze, które jest jedyne w swoim rodzaju i tylko „twoje”. Dzięki temu ciepło domowego ogniska stanie się jeszcze bardziej namacalne i błogie jak nigdy wcześniej.

Estetyka niejedno ma imię

Twórcy kolekcji Paradyż posłużyli się szeroką gamą środków, aby zaspokoić swoje ambicje, a także zrobić wrażenie na przyszłych użytkownikach. W rezultacie motywem przewodnim katalogu jest różnorodność. Każdy może wybrać opcje ściśle korespondujące z własnym poczuciem estetyki.

W asortymencie znajdziesz motywy drewniane, które doskonale sprawdzą się przy kształtowaniu przytulnego wnętrza. Z drugiej strony nie zabraknie surowych wykończeń osadzonych w stosunkowo chłodnym klimacie. Takie rozwiązanie powinno przypaść do gustu miłośnikom minimalizmu oraz stylu industrialnego. Nie zabrakło również motywów granitowych i marmurowych, które zadbają o odpowiednią dozę elegancji i majestatu w klasycznych wnętrzach. Ukoronowaniem kolekcji są wzorzyste i kolorowe kompozycje przeznaczone dla miłośników odważniejszych aranżacji.

Niezawodne płytki ceramiczne

Kolekcja Paradyż nie tylko cieszy oko, ale stanowi również odpowiedź na potrzeby w wymiarze funkcjonalnym. To zasługa rzetelnie dobranych materiałów oraz innowacyjnego procesu obróbki. W ten sposób otrzymujesz powierzchnię przygotowaną na przeróżne ewentualności. Płytki ceramiczne charakteryzują się wytrzymałością, która pociąga za sobą długie lata eksploatacji.

Materiał nie ulega zarysowaniom. Ponadto poszczególne elementy zostały poddane dokładnej obróbce mechanicznej. Dzięki temu pomiędzy płytkami nie pozostaną odstępy, które mogłyby wyglądać mniej estetycznie. W tym przypadku na uznanie zasługuje każdy pojedynczy segment, a także cała kompozycja. W rezultacie otrzymujesz spójną taflę elegancji.

Ceramika na miarę Twoich potrzeb

Płytki ceramiczne zazwyczaj zdobią łazienkę. Czasem docierają również do kuchni oraz przestrzeni rekreacyjnej znajdującej się na świeżym powietrzu. Mowa tutaj o balkonie, tarasie czy też altanie. Takie materiały rzadko znajdują jednak zastosowanie w salonie bądź pokojach należących do poszczególnych domowników. Wynika to nawet nie z braku odwagi, a częściej tego, że inne rozwiązania zdają się pasować lepiej. Poznanie kolekcji Paradyż może być punktem zwrotnym w Twoim podejściu do architektury wnętrz. Jej walory wizualne oraz rozległa funkcjonalność otwierają furtkę do zupełnie nowych możliwości. Przełam utarte schematy i wprowadź powiew świeżości do swojego domu. 

Redakcja e-slask.pl