GoParty – gdzie urządzić imprezę w Warszawie?

Warszawa to niesamowite miasto z mnóstwem klubów i miejsc do przyjemnego spędzenia czasu. W cieplejsze miesiące wiosenne i letnie ludzie zazwyczaj wolą siedzieć na zewnątrz na otwartej przestrzeni. Kiedy robi się chłodniej impreza często przenosi się do środka sal, które można wynająć. Ten artykuł dotyczy jednego z takich miejsc, położonego w strategicznym miejscu stolicy. Sala bankietowa GoParty otwiera swoje podwoje dla wszystkich chętnych przez cały rok!

GoParty – lokalizacja sali bankietowej

Niezależnie od tego czy planujesz przyjęcie komunijne, albo zjazd rodzinny z okazji ślubu czy chrzcin, tudzież imprezę integracyjna dla swojej firmy, masz możliwość wynajęcia nowoczesnej sali bankietowej w lokalu GoParty przy ulicy Wirażowej w Warszawie.

Ci, którzy dobrze znają nasza piękną stolicę wiedzą, że adres ten położony jest w bardzo dogodnym, miejscu miasta i nie ma żadnego problemu żeby dotrzeć do niego dzięki świetnie zorganizowanej komunikacji miejskiej. To zaledwie kilkanaście minut drogi od centrum Warszawy! Nie ma też kłopotu z pozostawieniem swojego samochodu, ponieważ tuż obok sali znajduje się bezpłatny parking z myślą o klientach GoParty.

Co ma do zaoferowania ta sala bankietowa?

Przede wszystkim będziesz mógł do woli skorzystać ze 100 metrów kwadratowych powierzchni. Ta sala bankietowa ma świetnie utrzymany parkiet, który nadaje się jak najbardziej do tanecznych szaleństw. A skoro impreza, to nie może zabraknąć smacznych potraw, które serwowane są przy długim stole.

Generalnie podczas organizowanych na sali imprez może się swobodnie bawić od 50 do 70 imprezowiczów. Z lokalem sąsiaduje zadbany teren zielony, w którym bez problemu można zagospodarować czas organizując zabawy dla dzieci i młodzieży, lub zorganizować swoiste after party przy grillu. Można również odetchnąć świeżym powietrzem w ogrodzie i odetchnąć nieco od gwaru głośniejszej zabawy.

Organizacja imprezy w GoParty

Właściciele sali bankietowej GoParty wychodzą naprzeciwko indywidualnym preferencjom i potrzebom swoich klientów. Nie ma najmniejszego problemu, by zorganizować imprezę swoich marzeń w tym lokalu. To klient ma możliwość zdecydowania o wszystkich aspektach planowanego eventu. Można powiedzieć, że to on staje się prawdziwym gospodarzem tego miejsca.

Zorganizowanie imprezy na nieco większą liczbę osób to nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o menu, wystrój sali no i właściwa oprawę muzyczną, która porwie gości do wspólnej zabawy. Otwiera się tutaj szerokie spektrum możliwości, a obsługa sali GoParty na pewno dołoży wszelkich starań by w tym pomóc. Powstał pomysł by zorganizować przyjęcie tematyczne w klimacie na przykład Gwiezdnych Wojen? Nieco wyobraźni i już sala bankietowa może się upodobnić do wnętrza statku kosmicznego. Tak popularne ostatnimi czasy przyjęcia w nieco dekadenckim, ale przy tym niezwykle wytwornym stylu glamour także da się zorganizować. Trochę złota i srebra, kryształy na stole, gdzie niegdzie świece i świeczniki, może nawet wiszące na ścianie lustro… dla chcącego nic trudnego, a właściciele sali są otwarci na wszelkie propozycje. Ponadto można wynająć usługi magika, który będzie zabawiał gości, szczególnie tych najmłodszych.

Menu – tutaj można powierzyć swoje podniebienia profesjonalnej firmie cateringowej, która stale współpracuje z salą GoParty. Proponowane są ciepłe dania obiadowe, zimne przystawki, szwedzki stół oraz ciasta (uwaga!) własnego wypieku. Zestaw dań również można dopasować w zależności od klimatu całego przedsięwzięcia.

Jak zarezerwować salę?

GoParty to sala do wynajęcia w Warszawie, a kontakt można znaleźć na firmowej stronie internetowej (telefon oraz adres meilowy). Pracownicy udzielą w razie potrzeby dodatkowych informacji na temat warunków wynajęcia, wskażą możliwe rozwiązania i przedstawią aktualny cennik. Najlepiej wynająć salę bankietową z dużym wyprzedzeniem, ab zdążyć dopiąć wszystkich formalności organizacyjnych.

Jeżeli szukasz miejsca na udaną imprezę rodzinna lub firmową sala bankietowa GoParty jest tym czego szukasz!

Redakcja e-slask.pl