Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Informacje ogólne

Projekt pn." WEBski Nauczyciel - szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji" realizowany jest w okresie: od 01.03.2014 r. do 30.06.2015 r.

Rekrutacja prowadzona jest na bieżąco przez cały okres realizacji - zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Projekt  skierowany jest do nauczycieli wszystkich typów szkół z terenu województwa śląskiego (ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli mieszkających/uczących na obszarach wiejskich), którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje w zakresie wykorzystania w pracy dydaktycznej nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

W trakcie bezpłatnego 40-godzinnego kursu doskonalenia uczestnikom zostaną zapewnione  materiały szkoleniowe oraz wyżywienie, natomiast zajęcia będą miały formę warsztatów.
Każdy uczestnik otrzyma Zaświadczenie o ukończeniu kursu doskonalenia zawodowego zgodne ze wzorem MEN.

Szkolenia dla grup zorganizowanych realizowane są w ich własnej szkole.

Szkolenia dla osób zgłaszających się indywidualnie organizowane są w centrach miast: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Rybnik.

Projekt jest objęty Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Zakres tematyczny. Regulamin projektu dostępny w zakładce Zasady.

Informacja telefoniczna 32 700 78 34.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.


loga partnerów